Onze collega’s

Collega’s

Voor onze relaties is het belangrijk bij wie zij hun vragen kwijt kunnen. Hieronder vindt u de ‘namen & rugnummers’ van ons team.

Receptie locatie Leusden:

Elly Snoek – esnoek@upiva.nl

 

Onze accountmanagers:

Ruud Heikoop – rheikoop@upiva.nl

Ronald van Wezenberg – rvanwezenberg@upiva.nl

Fleurine Witterland – fwitterland@upiva.nl

 

Onze collega’s van de dienstenafdeling:

Marja Dierssen – mdierssen@upiva.nl
Jo-Ann van Dreven – jvandreven@upiva.nl
Ilse Vissenberg – ivissenberg@upiva.nl
Roger van Londen – rvanlonden@upiva.nl
Hellen Wierbos – hwierbos@upiva.nl
Marianne Mocci – mmocci@upiva.nl
Cas Kemperman – ckemperman@upiva.nl
Cas van Elk – cvanelk@upiva.nl
Bram Tempel – btempel@upiva.nl
Danielle Schieven – dschieven@upiva.nl
Linda Velders – lvelders@upiva.nl

 

Algemeen e-mailadres: diensten@upiva.nl
Algemeen telefoonnummer: 0314-373 277

 

Onze collega’s van de zorgafdeling:

Hetty Borren – hborren@upiva.nl
Titsia Eskes – teskes@upiva.nl
Rosita Hagelen – rhagelen@upiva.nl
Lisa Jansen – ljansen@upiva.nl

 

Algemeen e-mailadres: zorg@upiva.nl
Algemeen telefoonnummer: 088-000 8333

 

Onze collega van de TP-desk
Tim Overkleeft – toverkleeft@upiva.nl

 

Onze collega van marketing & communicatie

Rogier Cuypers: rcuypers@upiva.nl

 

Onze collega van de binnendienst

Kees Heiwegen – kheiwegen@upiva.nl

 

Algemeen telefoonnummer: 088-000 8333